Stockholm


Kontakta oss

ARCHICAD/SOLIBRI: 010-17 22 101

VICO: 010-17 22 107


Bibliotekstorget 8, 5 tr
17145 Solna

Karta finns här


Hitta till oss

Du finner oss i Solna Centrum (gallerian) på 5:e våningen med utsikt över hela Stockholm. Flera av våra kunder sitter inom promenadavstånd. Det är enkelt att hitta parkeringsplats, lätt att åka kommunalt och nära till Bromma Flygplats.


Hitta i Solna Centrum - Gallerian

Leta upp butiken Gina Tricot (se bild till höger), ta dig in i entrén till vänster och tag hissen upp till 5:e våningen. Välkommen!


Bil

Kör E4:an mot Haga Norra. Sväng av mot Solna & Vällingby. Följ vägen fram till Solna Centrum. Parkera utanför Centrum på parkeringsdäck och gå in i gallerian, se ovan för att hitta till oss. Karta finns här.


Tunnelbanan

Från T-centralen tar du blåa linjen mot Akalla. Kliv av vid Solna Centrum och tag rulltrappan upp. När du väl är inne i Centrum, se ovan för att hitta till oss.


Pendeltåg

Välj pendeltåg mot Märsta - Södertälje C. Åk till Solna Station. Du kan sedan ta buss 176/178 alternativt 509 till hållplats Solna Centrum Norra. Det går även bra att gå från Solna Station, det tar cirka 15 minuter.


Medarbetare i Stockholm

Wille
William Imets
Sales manager
ARCHICAD + SOLIBRI
+46 768 98 97 16
william.imets@nolliplan.se
Tomas
Tomas Rönngren
Sales
SOLIBRI
+46 70 344 23 56
tomas.ronngren@nolliplan.se  

Robert
Robert Priller
CFO/Sales
ARCHICAD + SOLIBRI
+46 703 44 64 44
robert.priller@nolliplan.se  

Torbjorn
Torbjörn Kjellström
Specialist
ARCHICAD + SOLIBRI
+46 703 44 64 64
torbjorn.kjellstrom@nolliplan.se  




Dilmon
Dilmon Asmar
Specialist
ARCHICAD + SOLIBRI
+46 70 344 39 29
dilmon.asmar@nolliplan.se  

Amin
Amin Ehsani
Specialist
ARCHICAD + SOLIBRI
+46 703 44 11 51
amin.ehsani@nolliplan.se  

Ylva
Ylva Grahn
Coordinator

+46 703 43 10 43
ylva.grahn@nolliplan.se  

Patrik
Patrik Mälarholm
Manager
VICO
+46 70 344 64 84
patrik.malarholm@nolliplan.se 




Elias
Elias Geokhaji
Sales / Marketing
VICO
+46 703-44 39 33

elias.geokhaji@nolliplan.se
Mattias
Mattias Lundgren
Specialist
VICO
+46 703-44 68 91

mattias.lundgren@nolliplan.se
Rabi_liten
Rabi Hanon
Specialist
ARCHICAD + SOLIBRI
+46 70 34 170 62

rabi.hanon@nolliplan.se